משלוח חינם בקניה מעל 399 ש"ח

מדיניות החזרות

6.1  המשתמש באתר רשאי לבטל עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ”א- 1981 (להלן:”חוק”) בהתקיים 2 התנאים הבאים: 1. הודעת ביטול נמסרה לשירות הלקוחות של החברה באמצעות הטלפון 03-9522005 ו/או נשלחה הודעת ביטול לכתובת הדואר האלקטרוני של החברה  [email protected]  בכתב, תוך 14 יום ממועד קבלת המוצר, או בעל פה במסירת הודעה בחנויות הרשת,  בווצאפ בלחיצה על הכפתור <הזה>. 2. המוצר הוחזר לחברה מבלי שנעשה בו שימוש ומבלי שנפגם ובאריזתו המקורית.
6.2  כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.
6.3  ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה-
במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה בין המוצר שהוזמן לבין המוצר שהתקבל בפועל יושב כספו של הרוכש תוך 14 יום מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או בסכום של 100 ₪ לפי הנמוך ביניהם, כמו כן, במקרה של ביטול עסקה כאמור בסעיף זה שנעשה לאחר שהמוצר יצא מהחברה לא יוחזרו דמי המשלוח. יודגש, כי החזרת המוצר תיעשה על חשבון הרוכש, ביקש הרוכש, כי המוצר ייאסף מהמקום שנמסר לו או כל מקום אחר בתיאום עם החברה, רשאית החברה לגבות מהרוכש דמי הובלה בגין האיסוף כאמור.
 6.4 ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה-
במקרה של ביטול עסקה עקב פגם ו/או אי התאמה ו/או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע ו/או כל הפרה אחרת של תנאי החוזה, הרוכש יזוכה במלוא התמורה ששילם, לרבות דמי המשלוח, בגין המוצר בתוך 14 ימים מהמועד שהחזיר הרוכש את המוצר לחברה, למען הסר ספק, החזרת המוצר תיחשב ממועד בו המוצר הגיע לידי החברה. יובהר, כי דמי הביטול לא ייגבו והמוצר יוחזר על חשבון החברה.
6.5 בוטלה עסקה כאמור בסעיפים 6.3 ו- 6.4, המוצר יוחזר לחברה באריזתו המקורית בלבד.
6.6  החברה תמסור ללקוח עותק של הודעת ביטול החיוב שמסרה החברה לחברת האשראי.
6.7  על אף האמור לעיל, יודגש, כי הרוכש לא יוכל לבטל את העסקה במקרים הבאים:
מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן בעקבות העסקה.
מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהלקוח פתח את אריזתם המקורית.
 6.8 לא יינתן זיכוי כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

 

7   מדיניות החזרת מוצרים-

7.1  החברה היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב הסחורה שהוחזרה.
7.2  זכאות לזיכוי כספי מותנית בזמן של עד חודש (לכל המאוחר) מיום ביצוע העסקה באשראי ו/או באמצעות חיוב PayPal.
7.3  אופן החזרת הפריטים – בהגעה פיזית אל החנות ולא במשלוחים.
 7.4 מוצרים שנמכרו בהנחה כחלק מחבילה ו/או מבצע ו/או קופון והלקוח רוצה להחזירם- החזרתם תתאפשר עד 7 ימי עסקים. הלקוח יקבל החזר כספי בניכוי של 5% משווי הפריט או בניכוי של 100 ש”ח- הנמוך מבניהם. במידה וייבחר בקבלת  זיכוי כספי לשימוש באתר (קרדיט)- שווי הזיכוי יהיה שווה לסכום המקורי ששולם- ללא ניכוי.
7.6  החזר כספי מותנה בכך שעלות המוצר מעל 50 ש”ח.